Rostislav Slavinský-osobní stránky

já

Zprávy z politiky

Zastropování cen elektřiny a plynu ? Další podvod na lidi. Vyjadřuje se k tomu spousta odborníků i "odborníků". Mě osobně se líbí článek , který to jednoduše popisuje.Projev nové předsedkyně Evropského parlamentu. To si poslechněte ! Tolik plků a frází jste snad neslyšeli od dob projevů Husáka a Jakeše. Projev nové předsedkyně EP

A o tom, jak volba vlastně probíhala . Evropský parlament a "progresivní demokracie" Odkaz je již nefunkční

Koho jsme to zvolili? Já je sice nevolil, ale vyčítám si, že jsem nepřesvědčoval dostatečně ostatní, aby je nevolili.

A už je to tady. Nový pandemický zakon . To, co vyprodukovala vláda je daleko horší než to, co dokázal Babiš. Naprosto totalitní zákon. Pokuty , likvidující normální lidi. Dostanete SMS a musíte nastoupit do karantény prakticky bez možnosti odvolání ( jen písemně a čekat ). Nebo ji vám operátor nedoručí nebo nebudete mít zapnutý mobil a už se můžete stát bezdomovcem. Tohle je noční můra. Jak kdo hlasoval ? Zapamatujte si poslance a strany, co hlasují pro nový zákon ! video . Ať víte, koho příště volit.

Václava Klause moc nemusím, ale v tomhle má pravdu. video

O pandemickém zákoně jiní lidé. video

Sněmovna přehlasovala veto senátu !

A už jsou tu další totalitní manýry. Co je nám nepohodlné, prohlásíme to za dezinformace a zrušíme . Vláda nechala vypnout 8 "dezinformačních" webů a chystá se na další. Doba rušiček jiných názorů je opět zde !!! Hlavně, že za to kritizujeme Čínu , Rusko a další země. Za chvíli budeme bez dezinformačních webů jako v Severní Koreji a bude tu ráj na zemi.

Co říci na tento plakát ? Dá se našemu předsedovi vlády věřit ? Obrázek dokazuje, že ne.
Seznam článků

  1. zpravy.txt