Rostislav Slavinský-osobní stránky

já

Demonstrace

Byl jsem na demonstraci Česko proti bídě 11.března Myslím, že už je třeba něco dělat, ne jen nečinně přihlížet devastaci naši země. Proto jsme se s manželkou rozhodli zúčastnit se. Když jsme dorazili do Suchdolu na vlak, potěšilo nás, že nejedeme sami. Když jsme přejížděli z Moravy do Čech , náš optimismus poněkud poklesl, protože hodně sněžilo, vítr. Přijde dost lidí ? Přišli. Nebyly to jen tisíce, jak píši naše provládní média , ale desetitisíce. Možná i sto. Viz moje video. Vácavák byl plný, od muzea až po Můstek. Atmosféra parádní, zima velká. Řečníci v úvodu výborní , potom dva tři projevy trochu mimo mísu. Ale další už zas mluvili k věci a lidé dávali svůj souhlas najevo. Častým bylo skandování "demisi". Prostě demonstrace jak má být. Konec jsme nestihli, vlak nečeká .Lidé tam byli z celé republiky. Z Raspenavy (Liberec) i z Ostravy. Škoda, že jich nepřišlo více. Snad příště. Bude to 16. dubna !
Hlavní poučení : Nemůžeme věřit televizi a ostatním provládním médiím ! Co jsem v nich viděl nebo četl , byly opravdu dezinformace . Nevěřil bych, že se může takhle otevřeně lhát !


Demonstrace 16.zaří 2023

Byl jsem na demonstraci Česko proti vládě Nálada výborná , řečníci až snad na dva perfektní , vtipní , měli co říct. Lidí přišlo asi víc než minule. Jsou mi záhadou lidé, kteří jen nadávájí na vládu , ale aby udělali aspoň maličkost, t.j. přijít na demonstraci, to se jim nechce. Vláda sama neodstoupí. A bude dále škodit a lhát. Jen krátké video z demonstrace .

Seznam článků

  1. zprávičky.txt
  2. demonstrace_202309.txt
  3. Petice.txt
  4. demonstrace.txt
  5. zpravy.txt