Rostislav Slavinský-osobní stránky

já

Slovo, které hýbe světem.

Prohledávám internet, abych zjistil, co to vlastně je. Milióny odkazů , ale čemu věřit? Takže můj názor.

1. Virus byl vytvořen lidmi a nejpravděpodobněji v USA. Již v roce 2015 se americkým vědcům podařilo upravit koronavirus z netopýra tak, aby byl nebezpečný člověku. Zdroj chimericky-netopyri-virus-rozviril-obavy-z-vyzkumu a www.nature.com/articles/nm.3985 .

2. Většina vlád se koronaviru chytla jako příležitosti k vyvolání strachu. A lidé v dnešní době jsou z 90 procent strašpytlové a raději budou žít život v nesvobodě, než aby trochu riskovali a žili svobodně. Určitě znáte slavnou scénu z filmu Sedm statečných. Dva chlapi riskují svůj život, aby prosadili to, co považovali za správné. Ve filmu je oslavujeme, každý by chtěl být takový. Ale nikdo z nás by to dnes neriskoval. Najdeme si tisíc důvodů , proč je to zbytečné.

3. Celé to je jen zkouška, pokusný balónek. A lidstvo zklamalo. Věříme svým vůdcům, vědcům a médiím , nejsme schopni sami uvažovat. Bude hůř !

4. Každý by měl shlédnout dokumentární film Síla Hitlerovy propagandy. Opravdu síla a instruktážní film. Ukazuje , co jsou média a propaganda schopna udělat ze vzděláného národa. A jaké způsoby se používají. Pak pochopí, proč se mocným tohoto světa daří měnit nálady veřejnosti tak, jak potřebují.

Seznam článků

  1. chrani_vakcina
  2. věřme_vládě
  3. EMA_varuje
  4. koronavirus
  5. hnizdil

Data

  1. ockovani-umrti.csv
  2. ockovani-pozitivni.csv
  3. ockovani-jip.csv
  4. ockovani-hospitalizace.csv